Výstavy | Kuba

Přívětivý karibský ostrov s exotickou přírodou a s otazníkem, kam se nakloní snad poslední výspa socialismu namíchaná jihoamerickou mentalitou. Ladná americká auta 60. let jsou tu stejně jako koňské povozy nutností, nikoli romantickým rozhodnutím. To vše vytváří neobyčejně zajímavý a exoticky fotogenický kontrast.

KUBA

motto: Krajina trochu delší …
Miluji rozhledy a tak musím pořád do kopce. Pohled do krajiny se totiž neokouká. Baví mě mít s sebou ten zvláštní aparát (většina lidí ani nepozná, že je to foťák), a zachycovat krajinu právě takhle, přirozeně jako celek, prostě panoramaticky. A o tyto pohledy na hory a krajinu - trochu delší - bych se s vámi chtěl podělit.

Autorská výstava panoramatických fotografií odstartovala 10.6. 2016 v Galerii Pošta v Dubé.

 

 
¨¨
Několik ukázek výstavních fotografií:

KUBA

KUBA

Právě visí ... 
nevisí
  
Chystá se

Výstava nemá domluvenou další "štaci". Pokud chcete, aby "visela" právě ve vašich výstavních prostorách nebo jako dočasná výzdoba vašich kanceláří, spojte se se mnou a dohodneme se na podmínkách.
Kde již výstava putovala
Dubá, Galerie Pošta (6/2016) / Praha 1, Černá růže (11-12/2016) / Brno, Kafé Cvrček (8/2018)

           

Poznámky

Fotografie jsou prodejné. Navštivte "sekci" fotky jako nástěnné obrazy.

mediální partneři

   
  

partněři výstavy

                             
manželka     http://www.hsw.cz                                                                http://www.vizitky2000.cz    http://www.flextightx5.com   http://www.velorum.cz  
Publikování obsahu, fotografií nebo jejich částí podléhá autorskému zákonu a je zapovězeno bez předchozího souhlasu autora
Copyright © pepastreda.cz / FiolaSoft Studio
Partneři
cz.jooble.org