Výstavy | Slovensko

Čeští milovníci hor považují Slovensko pořád tak trochu za "naše". Také tam potkáte leckdy víc Čechů než "domorodců". Jsou totiž krásné, poetické a... fotogenické.

SLOVENSKO panoramaticky

motto: Krajina trochu delší …
Miluji rozhledy a tak musím pořád do kopce. Pohled do krajiny se totiž neokouká. Baví mě mít s sebou ten zvláštní aparát (většina lidí ani nepozná, že je to foťák), a zachycovat krajinu právě takhle, přirozeně jako celek, prostě panoramaticky. A tyto snímky – zejména krajiny a hor - trochu delší - bych vám chtěl představit.

 Autorská výstava Slovensko panoramaticky odstartovala 19.7. 2010 na Novoměstské radnici v Praze 2 jako část výstavy Z ČECH NA KONEC SVĚTA panoramaticky (dalšími částmi jsou Česko a „světová směs“).


Několik ukázek výstavních fotografií:

Vysoké Tatry, Žabie pleso / Vysoké Tatry, Ostrá a Kriváň ze Soliska
Vysoké Tatry, 360° z Kotolnice
Súľovské vrchy, Lietava / Velká Fatra
Právě visí ...
Nyní soubor nikde nevisí.
Chystá se
Výstava nemá domluvenou žádnou další "štaci", pokud chcete, aby "visela" právě ve vašich výstavních prostorách nebo jako dočasná výzdoba vašich kanceláří, spojte se se mnou a dohodneme se na podmínkách.
Kde již výstava putovala
Praha 2, Novoměstská radnice, v rámci souhrnné výstavy "Z Čech na konec světa" (7-8/2010)

Poznámky


Fotografie jsou prodejné. Navštivte "sekci" fotky jako nástěnné obrazy.

hlavní partner výstavy

 http://www.hsw.cz

mediální partneři a partněři výstavy

 http://www.rozhlas.cz/praha/portal/   http://www.wwg.cz      http://www.fotoskoda.cz      http://www.jarro.cz     http://www.vizitky2000.cz         http://www.flextightx5.com                    
Publikování obsahu, fotografií nebo jejich částí podléhá autorskému zákonu a je zapovězeno bez předchozího souhlasu autora
Copyright © pepastreda.cz / FiolaSoft Studio
Partneři
cz.jooble.org