Výstavy | Česko

Po několika výstavách z různých koutů světa představuji (konečně?) panoramatické snímky z Česka. Možná proto, že čím dál víc sdílím tvrzení, že vyfotit pořádnou fotku "doma" sice stále krásné, ale občas notoricky známé a tedy okoukané krajiny je  mnohem těžší než leckde "v exotice". Ono je to sice snadné, že – stačí být na správném místě v tu správnou chvilku, ale… no právě :-).  A patří k tomu myslím tento dialog od snídaně na horské boudě, kam jsem přišel v běžkařském: "Jdeš na běžky?” “Ne, z běžek.”

 

ČESKO panoramaticky

 

motto: Krajina trochu delší …
Miluji rozhledy a tak musím pořád do kopce. Pohled do krajiny se totiž neokouká. Baví mě mít s sebou ten zvláštní aparát (většina lidí ani nepozná, že je to foťák), a zachycovat krajinu právě takhle, přirozeně jako celek, prostě panoramaticky. A tyto snímky – zejména krajiny a hor - trochu delší - bych vám chtěl představit.
                                                                  

Autorská výstava Česko panoramaticky odstartovala 19.7. 2010 na Novoměstské radnici v Praze 2 jako část výstavy Z ČECH NA KONEC SVĚTA panoramaticky.


Několik ukázek výstavních fotografií:

Kokořínsko, pole u Drchlavy / Český ráj, Humprecht
Kokořínsko, z Nedvězí / Krkonoše, Černá hora
Lužické hory, les na Jedlové / Kokořínsko, Rač
Právě visí ...  nevisí
Chystá se
únor 2021 v Nymburce,  další "štaci" výstava nemá domluvenou

Pokud chcete, aby "visela" právě ve vašich výstavních prostorách nebo jako dočasná výzdoba vašich kanceláří, spojte se se mnou a dohodneme se na podmínkách.
Kde již výstava putovala
Praha 2, Novoměstská radnice, v rámci souhrnné výstavy "Z Čech na konec světa" (7-8/2010) / Praha 1, Palladium (9/2010) / Praha 1, Černá růže (10/2010) / Praha 3, Palác Flóra (11/2010-1/2011) / Praha 5, TTA (2-4/2011) / Dubá, šatlava městské radnice (5-6/2011) / Praha 5, TTA (12/2011-2/2014) / Praha 7, ZDrSEM (3/2014-2/2016)

Poznámky


Fotografie jsou prodejné. Navštivte "sekci" fotky jako nástěnné obrazy.
Publikování obsahu, fotografií nebo jejich částí podléhá autorskému zákonu a je zapovězeno bez předchozího souhlasu autora
Copyright © pepastreda.cz / FiolaSoft Studio
Partneři
cz.jooble.org